Říjen 2008

!!!!!!!!!!!!!!!CLOSED!!!!!!!!!!!!!...we are moved to ....

18. října 2008 v 22:00 | Mishka & Andy |  News
Tímto dnem "zhasínám světla" nad bránami blogu : www.mishka12.blog.cz
Tady to zcela končí ale POZOR POKRAČUJE TO NA : www.hilaryeduff.blog.cz
Společnou a základní silou jsme tady na blogu zvládli mnoho,ovšem přišli situace které nebyly příjemné mi a ani vám.Přišly chvíle plné radosti ;o) Strávili jsme zde dlouhou chvíli,ale není proč smutnit protože blog se pouze PŘESOUVÁ na jinou adresu a to : www.hilaryeduff.blog.cz SB které se nepodepsaly pod článek,už prostě NEJSOU!promiňte ale já nebudu nikoho popohnávat,... pokud by někdo chtěl spřátelit a byl již v "minulosti" SB tady napište na novou adresu,pozvažujem,odepíšem :o) (nebrete to nějak "naivně" ale pochopíte) :o) Tak šup na novou stránku a tady už nehleďte protože jednoho krásného slunného dne,vyprší čas,a skončí to zde úplně :o) .... ovšem na hilaryeduff pokračujeme bez závazků :o)

Mishka a Andy ♥♥

DŮLEŽITÉ!VŠICHNI ČTĚTE HLAVNĚ SB PLS!

17. října 2008 v 16:22 | Mishka & Andy |  News
UPOZORŇUJEME NA TO ŽE S ANDY REKONSTRULUJEME STRÁNKU,NA KTEROU SE POKUSÍME O VÍKENDU PŘESUNOUT TENTO BLOG , NALEZNETE TAM VŠE NOVÉ ;O) JEN NĚKTERÉ ČLÁNKY JAKO ZÁKLADNÍ INFO APOD. BUDE ZKOPÍROVÁNO ODSUD,TAK ČI TAK JE TO NAŠE VÝROBA.
UPOZORŇUJEME PROTO,ABYSTE MĚLI PŘEHLED PROČ ZDE TAKÉ NEPŘIBÝVÁ TEĎ TOLIK INFORMACÍ....SNAŽÍME SE O VÍKENDU PŘESUNOUT,PROTO PRACUJEME PROZATÍM TAM,DÍKY ZA POCHOPENÍ ...

PS : Kdo už s námi nechce být SB ať napíše do komentářů je NUTNÉ ABYSTE nám dali vědět,ať máme přehled, NEBO JEŠTĚ LÉPE VŠICHNI NAPIŠTE DO KOMENTÁŘŮ ZDA CHCETE BÝT JEŠTĚ S NÁMI NA NOVÉ STRÁNCE : www.hilaryeduff.blog.cz SB a nebo NE!Kdo se nenapíše,mažeme!!

A FANS HILARY NA NOVÉM BLOGU UŽ PROBÍHAT NEBUDE,JE NÁM TO LÍTO,ALE SAMY BYCHMO TO NESTÍHALY,ČASEM TŘEBA ZAVEDEME ;O)

Hilary na příchozu za svým osobním trenérem ;o)

16. října 2008 v 14:25 | Mishka & Andy |  News
Hilary si byla opět zacvičit,tentokrát si v Pondělí vyšla ke svému vlastnímu trenérovi a s ůžasnou náladou :o)
kliknutím na obrázek se vám zobrazí všechny fotky :o)


Hilary in LA (13.10.08)

14. října 2008 v 21:52 | Mishka & Andy |  Paparazzi
Hilary si opět vyšla bez make-upu do ulic ;o) a i bez toho make-upu ji to opravdu sluší :o) lovila něco v kabelce zdá se že klíče od auta,podle mnoha serverů , ovšem to já nevím,hlavní je že máme další sadu fotek na které se zde můžete kouknout :Hilary s Haylie na Children's Research

14. října 2008 v 11:33 | Mishka & Andy |  News
Hilary se svou sestrou Haylie Duff navštívili v sobotu 11.10.08 známou pořádanou akci Children's Research v Beverly Hills.Oběma to moc slušelo,"navlékly" na sebe opravdu krásné outfity,skvělě se předvedly to mi určitě dáte za pravdu ;o) Na akci se také setkaly se Selenou Golmez ...


Mishka se rozepisuje....

13. října 2008 v 20:39 | Mishka & Andy |  Diary
Zprva nevím,zda tohle budete číst,ale třebaže ano,tak to zde píšu .... :o)

Celkově už sem v novinkách o Hilary a společně taky o Ash zorientovaná,takže je to fain.
Od zítra už budu jako normálně přidávat novinky,snad nějaké najdu ;o) , když jsem dnes projížděla naše stálá SB-éčka,všimla jsem si že jedno z nich seklo s blogem,mluvím o Patrishe :(
Měla opravdu moc fainý blog o Lindsay Lohan,jelikož o Lin se moc nezajímám,tak přesto to byl jeden z mnoha který mi dával o Lin velký přísun informací ;o) Mrzí mě to,ale chápu že ... vlastně nechápu.Ale Paťa asi sama nejlépe ví,proč skončila :o) Byl to skvělý blog.

Ohledně našich SB musím jedno opět vyřadit a to Sb Scofield_Girl vypadá to že adminka tohoto blogu již na blogu nepracuje,neboli lépe řečeno se mu nevěnuje,já sama nevím,ale aktulizace tam nejsou,a popravdě řečeno již dlouho na našem blogu nebyla,nebo se alespoň neozvala s komentářem.

Ohledně SB je to asi vše,no vlastně není!Podstatná věc je že Bejsi odešla ze svého užasného bločku,Bejsi uplně chápu,ale je mi to líto byl to užasnej blog pod jejím vedením,ale Danny to taky dobře zvládá,držím palečky! :o)

Jinak jsem si všimla že trošičku klesla návštěvnost tohoto blogu,ale mě to vůbec nevadí,mě osobně ne.Vím,že blogů o Hilary je teď mnoho pořád přibývají další a další,musím říci že z jedné strany je to dobře,ale z druhé mi to připadá už trošičku "moc" myslím že už nás je hodně,a tím že se přidávají další tak odpadají ty které jsou založeny již dříve,já nechci nic naznačovat nebo tak,je to věc každého , ale jak vidíte já to beru takhle :o) jsem ale ráda,že Hilary je opravdu populárnější.

Info pro vás : Jak sem se již jednou zmiňovala tento blog se bude přesouvat na jistou adresu : www.hilaryeduff.blog.cz která se postupně krůček po krůčku upravuje,ještě tam pořádně nic není,ale mám přesnější plán jak to bude,ovšem musím se poradit s Andy ;o) Takže nebojte,SB určitě zůstanou pokud s námi budete chtít být spřátelení.
A důvod proč bude stěhování?Tady na blogu bude za chvíli poměrně málo místa pr ukládání dalších souborů,navíc název : mishka12 už je velice "ohranný" a nemá to nic společného s Hilary,tak proto. ;o) Společně doufáme,že budeme tak úspěšní jako vždy :o)

Na závě bych chtěla říct,že tento blog si vede skvěle,a taky ostatní blogy a naše SB si skvěle udržují blogy ;o) máte všichni nádherné layouty,jsou vidět zlepšení a snad už není ani co zlepšovat,ste supéérní :o)))........Toť vše?! :D

Nikdy to nevzdávej! v trafikách ....

13. října 2008 v 17:44 | Mishka & Andy |  Filmy s Hilary Duff
Možná jste už někteří z jiných "serverů" (pozn.:schváln píšu) protože jich je dnes již mnoho ;o) byli informováni o tom,že film v hlavní roli s Hilary Duff s názvem : Nikdy to nevzdávej! bude již brzy k dostání za pouhých 44 KČ v našich trafikách...přesněji řečeno vyjde 16.10/08
Podorobnější info které jsem pro vás zpracovala jž dávno naleznete zde : (click)

Out at the salon in Studio City→11.10.08

13. října 2008 v 14:59 | Mishka & Andy |  Paparazzi
Hilary byla v sobotu 11. viděna v Studio City,když zrovna mířila do salonu :) Opět jí to strašně slušelo,má jedinečně úžasný outfit :)

Pro Andy!

12. října 2008 v 19:35 | Mishka & Andy |  Webmiss
Jako dík za "převzetí" blogu na zhruba dva a půl měsíce kdy jsem tu nebyla jsem bohužel narychlo vyrobila takovou "rachotinku" omlouvám se,ale stále se soustředuju na novinky,abych mohla co nejvíce přidávat tak snad se ti bude alespoň tohle líbit ;o) Díky Andy!

Jsem zpátky!!! :o)

12. října 2008 v 18:35 | Mishka & Andy |  Diary
Čáááuves všeci !!! :o) Ták jsem po zhruba dvou a půl měsících opět tady a budu se dodržovat sem přidávat články i na náš druhej blog snad každý den,sice je učení fůru ae to se nějak zmákne :) Věřím tomu :D Pokud ještě pořád nevíte kdo vám sem píše ten vloudný článek tak vám trošec osvěžím pamět jsem to já Mishka njn ... :D Takže jsem zpět,tak juppí ne??!! :D Ne,tak normálně.Musím se zorientovat ve všech novinkách a ve všem,a pak se na něco s Andy vrhnem na tu slíbenou rekonstrukci ale není kam spěchat všechno popořadě :D :o)

4th Annual GLSEN Respect Awards in Beverly Hills→10.10.08

11. října 2008 v 23:55 | Mishka & Andy |  Fotky z akcí
Hilary se včera 10.října objevila na 4th Annual GLSEN Respect Awards. Šlo o akci ke kampani THINK B4 YOU SPEAK, která podporuje a rozvádí téma o homosexualitě. Hilary jako tvář této kampaně(natočila už i reklamu) tam nesměla chybět a vypadala naprosto báječně!!!!I když mi moc tahle sukně s vysokým pasem moc nesedí no....

Out and about in LA→9.10.08

10. října 2008 v 22:48 | Mishka & Andy |  Paparazzi
No a včera-ve čtvrtek 9.října si Hilary šla pro svoji oblíbenou kávičku a byl krásný slunečný den v LA :) Jak můžeme vidět,Hilary vůbec nebyla namalovaná a myslím si že to v jejím případě vůbec nevadí,ona je totiž krásná od přírody a nepotřebuje k tomu make-up :) Jinak jí to jako vždy moc slušelo :)

Shopping at Fred Segal→1.10.08

10. října 2008 v 22:42 | Mishka & Andy |  Paparazzi
KOnečně se objevily nějaké new candids!! Tyto jsou z 1.října,kdy si Hil s Mikem vyšli do obchodního centra nakupovat do Fred Segal :) Na fotkách můžeme vidět jak si Hilary např. zkoušela botky atd.. :D Moc jim to spolu slušelo a Hilary byla opět upe suprově,stylově-pstě nádherně oblečená :)

US Weekly-Scans

10. října 2008 v 22:36 | Mishka & Andy |  Hilary v časopisech
Tady vám přináším scany z časopisu US weekly ve kterém se Hil společně s Taylor Swift a Lauren Conrad objevily :) Můžete si na scanech všimnout krásného new,svěžího shootíku :) Moc se těším až se tyto fotky objeví jako normal shoot :)

US WEEKLY - Style Issue - October 2008 (Cover)

10. října 2008 v 22:32 | Mishka & Andy |  Hilary v časopisech
Hilary se společně s Taylor Swift a Lauren Conrad objevily na titulní stránce amerického časopisu US Weekly Magazine :) O článek níže můžete vidět behind the scenes z focení tohoto nádherného shootu :)

On The Set Of... US Weekly Style Shoot

10. října 2008 v 22:29 | Mishka & Andy |  Photoshooty
Super! Hilary společně s Taylor Swift a Lauren Conrad nafotily skvělý shoot pro US Weekly magazine!!! Už se moc těším na celkový shoot,tohle jsou totiž jen fotky,když se ten shoot fotil :) Každopádně tu všechny tři vypadají nádherně,mají krásné šaty :) Musíme ale uznat že Hilary je z nich tří nejkrásnější :)

HURÁÁÁ!!!

10. října 2008 v 6:51 | Mishka & Andy |  Diary
Supeeer!!! Chtěla bych vám jenom já,Andy nco oznámit :D Konečně mi totiž zase jdou vkládat obrázky!!!!! Hurá! Dneska až přijdu ze školy tak všechno doženu nebojte :) a srry že tu je ted tak málo newsek ale ve škole tohomám celkem dost,pak mi ještě nešly vkládat obrázky....Ale nebojte,za chvíli se vše navrátí do starých kolejí ptže tu už v sobotu bude Mishka!!!! A jak asi víte,tak se blog bude stěhovat a celkově bude zrekonstruovaný :) tAKŽE SE máte rozhodně na co těšit :) Tak ahooj a doufám že se na mě nezlobíte,ale nebojte,vše bude za nedlouho lepší :)

Něco .... :D

8. října 2008 v 9:17 | Mishka & Andy |  Diary
ČuS!k tak jen "hlásím" jakozhe tak nějak,že vod soboty bych tu uzh měla bejt :o) takže vod soboty budu přidávat opět zas každý den snad články,zatim čus.Mishka

5.New WARNING blogu

7. října 2008 v 17:01 | Mishka & Andy |  Novinky blogu
Táák jsem se konečně odhodlala vytvořit new warning k tmotu krásnému designu!!! Warning jsem jako minule sladila tak jak je design-zelená a šedá :) + jsem tam dala shoot a candid,které je na záhlaví a ten shoot jsem vybrala tak náhodně aby se k tomu hodil xD Tak dpoufám že se warning líbí a srry že jsem ho vyrobila tak pozdě,ale upe jsem na něj zapomněla :D

Hilary Duff out in New York→28.9.08

5. října 2008 v 21:55 | Mishka & Andy |  Paparazzi
Paparazzi Hil nachytali když byla 28.září v New Yorku a tam také oslavila své 21.narozky :) Mooc jí to slušelo,ale ty botky se moc nelíbí :o/ Ale jinak supéér! :) Doufejme že se objeví nějaké fotky přímo z oslavy,každopádně se už moc těším :)
Thanx to hduffworld.com