Září 2008

Brzký návrat

30. září 2008 v 12:59 | Mishka & Andy |  Diary
ČuS všem :o) Tak zprvu tady píšu já Mishka,jen aby jste věděli.
Píšu po opravdu dlouhé době,a myslím že alespon pro mě přicházím s báječnou informací,páč už přibližně od 15.října možná i dřív budu opět deno denně na netu :o) Pro mě je to teda opět užasná informace,takže tady budu opět přidávat i na náš s Andy druhý společný blog ashleyytisdale.blog.cz :o)) Taky chystáme jak sme se již zmínili rekonstrukci a přestěhování tohoto blogu ale o tom vás ještě budeme informovat ;o) Takže to asi vše,co jsem chtěla říci,jen jsem vás chtěla průběžně informovat ať víte ;o) zatím,mějte se.

Happy birthday 21st Hilary!!!

28. září 2008 v 21:33 | Mishka & Andy |  News
Táákže ted bych chtěla taky jako správná fanynka Hilar Duff(Andy) napsat taky pár slov k tomuto dnešnímu vyznamnému dnu :)Původně jsem chtěla i něco vyrobit,ale nebyl bohužel časík ale myslím že to všichni pochopíte :)
No..Hilary dnešním dnem podle amerických zákonů dosahuje plnoletnosti což znamená že jí je 21 roků :) Je zajímavé,jak je ještě mlaďounká a už od malička slavná :)
Táákže: Hilary,přeju ti všechno nejlepší k tvým dnešním krásným 21.narozeninám,ať se ti ve všem daří,ať už v herečcké kariéře,nebo v soukromí,ať ti vyjdou všechny tvoje role ve filmech,tvoje nové album,ať jsi pořád taková hvězda se srdcem na pravém místě(chodíš na charitativní akce atd...),ať ti vyjde tvůj vztah s Mikem-doufám že bude svatba :D Pstě ať jsi pořád taková úžasná jako jsi byla doteď,měj ráda své fanoušky a pstě VŠECHNO NEJ HILARY!!!!!!!! Mám tě mooc ráda(myslím si,že tímto vším jsem hovořila i za Mishku)
:) HIL MÁ SRDCE NA SPRÁVNEM MÍSTĚ :)
↓↓↓
Charitativní akce :)
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

28.9. aneb 21 Hilary

28. září 2008 v 15:29 | Mishka & Andy |  News
Tak jistě všichni fanoušci Hilary Erhard Duff víte,že dnes je 28.září a Hilary dnes slaví své 21 narozeniny :o) (ps : tento článek píšu já Mishka)
Takže jelikož jsem se zrovna dneska dostala k netu,ale není tu photoshop nic na udělání přání tak nic,ale popřát bych chtěla tak či tak i když ne tak originálně jak jsem měla v úmyslu :o)
Hilary bych do dalších krásných let,dní,týdnů,hodin atak dále chtěla popřát všechno nejlepší,hodně štěstíčka,hlavně to zdravá nejen pro ni ale celou rodinu včetně i zvířecí rodinky :o) a taky hodně lásky,a přitom i lásky s jejím přítelem Mikem :o) hodně krásných dlouhých let,a taky konečně nějakou tu svatbu ne? :D a taky hodně slávy ještě větší a mnoho dalšího prostě Hilary VŠE NEJLEPŠÍ!! :O) a pořádnou oslavu!! :)
Myslím že toto vše nepřeji určitě sama ale mnoho dalších fanoušků a má spolupracovnice na blogu (neboli druhá adminka) Andy !!! :o)

Na obrázku fotka z Hilaryiného dětství :o)

Hilary Duff visits an appartment complex holding a script→18.9.08

28. září 2008 v 10:36 | Mishka & Andy |  Paparazzi
Hilary byla 18.září někde venku a v ruce držela scripty. Asi něco k Reach Out nebo dokonce nějaký nový film? Kdo ví? Hilary určitě jo :D Moooc jí to slušelo :) Měůla okouzlující úsměv na tváři,krásnou kabelku a hezký outfit :D

Pokud chceš vidět další fotky,klikni na obrázek níže↓

Děkuji zdroji hankys.blog.cz a hduffworld.com

Chicago White Sox vs NY Yankees →16.9.08

28. září 2008 v 10:28 | Mishka & Andy |  Paparazzi
Hil s Mikem byli 16.září na hokejovém zápase Chicago White Sox vs NY Yankees. Hil to moooc slušelo a měla suprovej šátek :D
Pokud chceš vidět další fotky tak klikni na obrázek níže↓

Děkuji zdroji:hankys.blog.cz a hduffworld.com

Hilary on the set of new video!

22. září 2008 v 18:21 | Mishka & Andy |  Paparazzi
Na netu se objevily skvělé fotky z natáčení klipu k songu "Reach Out" :) Paparazzi Hil totiž nachytali když venku cupitala v nádherných šatičkách a krásných botičkách a byla krásně namalovaná :)
Na klip se stráášně těšíma mooc se mi líbí ta fotka jak Hil její bodyguard nese na zádech to je fakt maso :D
↓Pokud chceš vidět další fotky tak klikni na obrázek níže↓
Thanx to hduffworld.com!

Hilary Goes Out to Lunch→13.9.08

22. září 2008 v 18:14 | Mishka & Andy |  Paparazzi
A tady byla Hilary spatřena 13.září v Los Angeles jak míří se svým bodyguardem na oběd :) Ten bodyguard je fakt drsnej :D Celkem bych se ho bála :D No a Hilary to jako vždy slušelo,co chcete dodávat,pstě kočka :) ♥A má krásný tenisky a brýlky♥
↓Pokud chceš vidět další fotky,tak stačí kliknout na obrázek níže↓
Děkuji moc zdroji hduffworld.com

Hilary & Mike Leave a Club in West Hollywood→11.9.08

22. září 2008 v 18:08 | Mishka & Andy |  Paparazzi
Tady byla Hilary se svým miláčkem Mikem spatřena 11.září ve čtvrtek jak spolu vychází z nějakého klubu z West Hollywoodu :) Hilary byla překrásně elegantně oblečená a moooc se mi líbí její účes :)
↓Pokud chceš vidět další fotky tak klikni na obrázek níže↓
Moc děkuju zdroji hduffworld.com

Hilary On The BH Show→Photos!

20. září 2008 v 10:04 | Mishka & Andy |  Fotky z akcí
A jak jsem vám slíbila tak vám semka dávám tři úžasné fotky ze Show The Bonnie Hunt kde byla Hilary 11.září ve čtvrtek a vypadala úžasně :)

Hilary On The BH Show→11.9.08

20. září 2008 v 10:00 | Mishka & Andy |  Videa
Hilary byla 11.září v Americké zábavné Talk show The Bonnie Hunt. Na této akci Hilary dokonce vařila a některé chvilky jsou vážně velice zábavné :D Měla tu také svůj nový účes a vypadala opravdu nádherně :) Tady vám přináším dvě úžasná videa a myslím si že se při nich pobavíte stejně dobře jako já :D
Thanx to hduffworld.com

New Stay cool Pictures!!!

20. září 2008 v 9:53 | Mishka & Andy |  Novinky-filmy
A konečně se objevily další nové fotky z natáčen filmíku Stay Cool!!! Jsou vážně úžasné tak doufám že si je užijete :) UŽ SE MOOC NA TENTO FILM TĚŠÍM,HIL NA FOTKÁCH VYPADÁ SKVĚLE!!

With Mike leaving their apartment→6.9.08

16. září 2008 v 14:57 | Mishka & Andy |  Paparazzi
Tady byla Hilary přistižena 6. září jak zrovna vycházela společně se svým přítelem z jejich domu :) Hilary měla opět krásné oblečení a moc hezký palestiňák(tak tomu šátku říkam já :D)Pstě kočka,co dodat :D Jinak se omlouvám že tu nepřibývá moc news,ale pochopte,jsem na blog ted sama a mám ještě jeden blog,takže vážně prominte!!!
↓Pokud chceš vidět další fotky,stačí kliknout na jeden z obrázků↓
Thanx to ultimatehilary.org

Visiting Goorin Brothers Hat Shop on Melrose Avenue in LA

14. září 2008 v 17:27 | Mishka & Andy |  Paparazzi
A tady byla Hil 6.září nakupovat v LA v obchodě Goorin Brothers Hat Shop což je na Melrose Avenue. Hilary na sobě měla to krásné tričko co na sobě měla ten stejný den na cvičení v posilovně,no a ty kalhoty k tomu vypadají parádně :) Doufám že si koupila na sebe něco hezkého a pokud ano,tak že ji v tom brzo uvidíme :)
↓Pokud chceš vidět další fotky,stačí kliknout na jeden z obrázků↓
Thanx to ultimatehilary.org

Velké změny?! :-O aneb ahoooj .o)

12. září 2008 v 14:31 | Mishka & Andy |  Webmiss
Jůůj čusiik všem :o) jů já Mishka :D po dlooouhé době podotýkám,a bohužel jen na chvilku :( Je to utrpení,ale koncem září bude zase šecko v normálu,kdo neví nezjistí :D , páni už to začalo dyž sem s ekoukla na : www.blog.cz ten design,ta ZMĚNA,to chce pochvalu a jedničku s hvězdičkou :)) já si říkala,sem tu správně?!A už s designem na našem blogu je nádherný,chci říci andy že se omlouvám,ale tento článek napíšu jen semka,protože vůbec nestíhám,ale objevím se tady ve středu odpoledne snad,takže připíšu vše na oba dva blogy které společně sdílíme :o) Páni,je to tu uplně .... nový za to dobu co jsem tu nebyla,ještě si chvíli počkám,ale mamka slíbila že do konce září bude vše zařízeno,no kdo ještě neví,tak sme se přes prázdniny stěhovali,tak doufám,že to tak bude :o) Děkuji andýsku za vše :-* a taky všem co si vzpoměli na moje nározky,a písli ste zlatíčka všeci :-* děkuji!!!Více,už tady toho nestihnu napsat,omlouvám se , mějte se krásně a at vám to ve škole frčí tak jak má :) Noo u nás uplně :D "lolovská třída" ale fajn lidi takže jako sranda jak .... :D to vám někdy,povím.Mějte se krásně,pÁ Mishka.
PS : Taky kdo ví moje libko,tak tam taky ted nejsou žádné aktuální foteny,páč všecko bude toho koncem září,díky za pochopení,ohledně "všeho" :o)

Leaving the gym→6.9.08

9. září 2008 v 19:54 | Mishka & Andy |  Paparazzi
A tady zrovna Hilary v sobotu 6. opouštěla posilovnu,ale to by nebyli paparazzi kdyby ji nevyfotili :D
Měla na sobě moc hezké sportovní oblečení,krásné tenisky a její oblíbený culíček,který si vždycky dělá když jde do posilovny :D Opět měla na tváři okouzlující úsměv,který mi hned dokáže spravit náladu :) Pstě nakažlivý úsměv :D
↓Pokud chceš vidět další fotky,stačí kliknout na jeden z obrázků↓
Thanx to ultimatehilary.org

Brian Bowen Smith Photoshoot→New Photo!!!

9. září 2008 v 19:44 | Mishka & Andy |  Fotky Hilary
SUPER!!! Na netu se totiž objevila úplně skvělá new fotka k photoshootu který nafotila Hilary pro Lucky Magazine :) Tento shoot nafotil Brian Bowen Smith. Doufejme že se objeví více fotek,protože se k tomuto shootu objevily teprve jenom dvě fotky :'(
Thanx to ultimatehilary.org

Out in Beverly Hills→4.9.08

9. září 2008 v 19:38 | Mishka & Andy |  Paparazzi
No a po návštěvě své maminky paparazzi Hilary nachytali znovu a to v Beverly Hills a zajímalo by mě kam asi šla :D Wow! vypadala vážně skvěle!!! hilary pstě ví co se nosí a všechno ale úplně vše jí strašně sluší :) A jako vždy můžeme vidět její krásný úsměv a na této fotce co jsem vám sem dala dkokonce paparazziům mává :D Je to vážně moc sympatická osůbka :)
↓Pokud chceš vidět další fotky,stačí kliknout na jeden z obrázků↓
Thanx to ultimatehilary.org

At her mother's house→4.9.08

9. září 2008 v 19:31 | Mishka & Andy |  Paparazzi
A tady byla Hilary 4. září ve čtvrtek na návštěvě doma u své maminky :) Jako vždy jí to ohromně slušelo:) Mooc se mi líbí její outfit =) Škoda že jsou na fotkách ty písmena :(
↓Pokud chceš vidět další fotky,stačí kliknout na jeden z obrázků↓
Thanx to ultimatehilary.org

Hilary na novém CD Ashley Tisdale!!

7. září 2008 v 20:46 | Mishka & Andy |  News
Tak vám přináším hlavně pro mě dobrou zprávu!!! Hilary se totiž objevila na tracklistu předpřipravovaného CD americké 23-leté zpěvačky Ashley Tisdale! Společně s Karou DioGuardi a Jessem McCartneym pracují na songu "Should Go Home"! Tak to se už vážně moc těším!!!
Tracklist:
01. "Overture" (Jack D. Elliot, Samantha Jade, J. McCartney)
02. "Right Now" (Ashley Tisdale, Guy Roche, J.R.Rotem, J. McCartney)
03. "Hurry Up" (Kara DioGuardi, Joacim Persson, Pelle Ankarberg, Niclas Molinder)
04. "Glamour" (Ashley Tisdale, Kara DioGuardi)
05. "Bad Dreams featuring Timbaland" (Ashley Tisdale, Tim Mosley, Michael "Smidi" Smith)
06. "Inside of Me" (Ashley Tisdale, J.R.Rotem)
07. "All The Things" (Ashley Tisdale, Guy Roche, J. McCartney)
08. "Teenage Love" (Ashley Tisdale, Bryan Todd, Pelle Ankarberg, Celetia Martin)
09. "Runaway to Faraway" (Ashley Tisdale, Tim Mosley, Bryan Todd)
10."Should Go Home" (Hilary Duff, Kara DioGuardi, J. McCartney)
Děkuji za info zdroji: justhilary.net :)

Hilary odmítla hrát v Beverly Hills!!!

7. září 2008 v 20:41 | Mishka & Andy |  News

Hilary odmítla hrát v Beverly Hills!!! Takže na konec roli studentky "Annie Hall" dostala mladá americká herečka Shenae Grimes. Nejenže by se jednolo o teenagerovskou roli,kterých má Hil plné zuby,ale navíc je Beverly Hills dost časově náročný projekt a pro Hilary,která má práce nad hlavu nevhodný. I když by mohl posunout její kariéru zase o pěkný kousek dál. Celou tuto informaci potvrdilo i CW,které pořad vlastní.Nevím jak vás,ale mě to docela mrzí,protože se mi to zdálo pro Hil jako velká příležitost. Navíc se díky této roli mohla stát uznávanější i u nás.
Děkuji za info webu justhilary.net :)