Červen 2008

Váš názor na můj blog ....

30. června 2008 v 17:28 | Mishka & Míša ♥ |  Novinky blogu
Tak jo ,rozhodla jsem se zavést tady takovou menší diskuzi,ale to jen pro jednou a na toto téma : Co si myslíte o mém blogu? Jak se vám líbí designy,články,co byste pozměnili apod.?Nechám to čistě na vás,chci jen vědět jak to tu všechno vnímáte,jak se vám tu líbí/nelíbí. Můžete se rozepsat i na několik řádků,docela se nudím a tak si to ráda přečtu,...Byla bych ráda kdyby to bylo OPRAVDU co nejúpřimnějši,nejlépe všechno co píšete : pravda . Byla bych ráda kdybyste se alespoň trošku rozepsali,ať vím jak to tu na vás působí,díky všem ;)

Hilary and Her Mom at Mo's in Toluca Lake

30. června 2008 v 15:08 | Mishka & Míša ♥ |  Paparazzi
Se svou mámou teď Hilary chodí na obědy docela často,ale ani včera 29.6 nepohrdly společným oběděm.Na oběd si společně zašly do restaurace : Mo's v Toluca Lake.

reklama na : stuff by duff

30. června 2008 v 14:58 | Mishka & Míša ♥ |  Móda Hilary
Se svou novou kolekcí se značkou : Stuff by Duff Hilary vždy přináší i pozitivní a skvěle naladěné reklamy,které vždy upoutají na její "výrobky" , vím že tohle je toršku starší video,ale ohledně "nedostupnosti" novinek jsem jej našla,a tak vám jej sem dávám.Na tuto reklamu byla použita i Hilaryina píseň Come clean.Video je skvěle zpracvované ;)

Hilary píše do blogu (26.6.) LA is hot,hot,hot!

29. června 2008 v 21:07 | Mishka & Míša ♥ |  News
Tak takto zněl úvodní titulek když Hilary psala do blogu : ,,LA is hot hot hot" ozvala se nám 26.6.08 a píše : "Dneska jsem navštívila zubaře,nebylo to nic zábavného!"V LA je horko,horko,horko.Byla jsem doma a uklízela jsem věci.Bylo to velmi milé,když jsem prohrabávaa ty věci co jsem za poslední roky nahromadila na cestách.Vůbec jsem ještě neměla šanci zlikvidovat věci které určitě nechci.Opravdu se cítím jako totální balící krysa. (smích) Vsadím se že si vyčistím hlavu a můj domov bude organizovaný.Mylsím že už bych měla mít všechno hotovo.Několik nocí zpátky jsem já a můj přítel Mike byli pozváni ke sledování představení : Grouundlings , jsou to vlastně herci a také komedianti kterí pracují ve studiu.Bylo to vážně zábavné.oté 2 nosi zpátky mě šéf filmu Safety Glass pozval na premiéru filmu : The Wacknees , ta byla velmi ohromná.V Safety Glass jsem točila společně s Joshem Peckem a Olivií Thirlby byl to opravdu hezký pocit,je všechny zase vidět.Ok,tentokrát je to už vše,ale brzy budu aktualizovat.Peace!"
obrázek : hilarydufflove.blog.cz

Hilary - cover girl v časopise Cosmopolitan

29. června 2008 v 20:59 | Mishka & Míša ♥ |  Hilary v časopisech
Hilary Duff se stala cover girl speciálního letního čísla časopisu Cosmopolitan, které je zaměřeno na style a krásu, což Hil očividně nechybí. K létu patří slunce a krásné opálené do bronzova a právě bronzové líčení je hitem každého léta. I Hilary se ráda opaluje a k opálené pleti volí bronzové líčení v časopise vám dává tipy, jak na něj. Správná žena by měla mít pro každé roční období jiný make-up, barvy očních stínů, rtěnek a lesků nebo parfém, ten je rozhodně důležitý. Na léto se nejlépe hodí lehké svěží vůně, jako je i druhý parfém Hilary Duff s názvem Wrapped with Love, který vám v tomto časopise doporučují, což o to, já bych si ho klidně koupila, ale v ČR, ho bohužel nemají, u nás se objeví možná v zimě, to mi však bude na nic, když se jedná o letní vůni :)
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Píseň : Come Clean

29. června 2008 v 20:47 | Mishka & Míša ♥ |  Songy
Vím,že se songama jsem se trošku opozdila,třeba jakože s come clean ;) , ale mám jej tady pro vás i s klipem,musím říct,že v poslední době se im docela hoodně začal líbit,je takový ... smutný a veslý já nwm jak to popsat,ale vážně the best ;)

Avatary 1.7

29. června 2008 v 11:55 | Mishka & Míša ♥ |  Avatarky
Ták tady máte další sadu avatarů , z "paparazzi dne" x))

Hilary with Susan goes to lunch

29. června 2008 v 11:15 | Mishka & Míša ♥ |  Paparazzi
V pátek 27.6.08 paparazzi přistihli Hilary jak šla se svou mamkou Susan na oběd do Bakery Restaurant a poté do Toluca Lake na café ;)

Fans Hilary 6.kolo → ceny za 2.a 3.místo

28. června 2008 v 19:35 | Mishka & Míša ♥ |  Výhry
Tak konečně jsou tady ceny za 6.FANS soutěž za druhé a třetí místo ;) jsem se k nim konečně dokopala.Musíte ale moji grafiku omluvit ptz v poslední době je to : nic moc,nějak mi teď nejde a nemám inspirace musím zase nějaké ... "pochytat" tak zpátky k FANS.První místo jak víte vyhrála Peggy které už jsem cenu (design na blog) udělala dávno,teď byla možnost udělat ceny (blend + 3 avatary s Hilary ) pro druhé a třetí místo...a kdože se usadil na těchto místech?Na druhém místě skončila : Bejsi a na třetím : Pillinka ;) oboum holkám gratuluju , no a snad se vám ceny které najdete pod perexem budou líbit (alespoň trošku) xD

Žebříček : In touch weekly

28. června 2008 v 18:53 | Mishka & Míša ♥ |  News
V Americe velmi slavný magazín IN TOUCH WEEKLY uspořádal tak jako každoročně anketu o nejlepší sourozeneckou dvojici ve světě celebrit.Myslím že většině je jasné že první místo tak jako každý rok obsadila : Mary-Kate a Ashley Olsenovy,ovšem Hilary s Haylie obsadily užasné 5.místo x) i když bych je třeba šoupla místo Britney a Lin,ptz si myslím že ony dvě takové vztahy "sourozenecké"mezi sebou nemají ... ovšem na celý žebříček se koukněte sami :
1. Mary Kate a Ashley Olsen
2 . Ashlee a Jessica Simpson
3. Britney a Jamie Lynn Spears
4. Beyonce Knowles a Solange
5. Hilary a Haylie Duff
6. Paris a Nicky Hilton
7. Venus a Serena Williams
8 . Lindsay Lohan a Ali Lohan
9. Jennifer a Ashley Tisdale
10. Kim, Kourtney a Khloe Kardashian

Candids: 26.6.08 návštěva nehtového salónu

28. června 2008 v 16:42 | Mishka & Míša ♥ |  Paparazzi
Ve čtvrtek 26.6.08 byla Hilary viděna jak šla do nehtového studia city.Slušelo ji to , a fotky se nám jako vždy opět poskytly :
↑stačí kliknout a všechny se zobrazí ;)
Za info díky : www.onlyhilary.blog.cz

hh...zvu vás xD

28. června 2008 v 16:39 | Mishka & Míša ♥ |  Diary
Nj,říkala sem si že to tu přeci jen napíšu,....chtěla bych vás pozvat na další dva blogy...
Ehm takže tady máte odkazy :
→Můj osobní blog : (click)
→Můj blog s dvěma nej.kámoškama : (click)

"mírně" ztřeštěné : řekly bysme xD

28. června 2008 v 9:23 | Mishka & Míša ♥ |  Diary
Áhoj všem ;) , tak po delší době oěpt rozepisování v mém "netovém" denííčku xD
Noo ehm ... mám se super co vy? x) dfm že si užíváte naplno rozjezd prázdnin xD Já se asi dneska každopádně vydám na in-liny xD jako včera .... ehm teď asi k nadpisu : těch 333 komentů k novému designu tak z toho je : 330 komentů od Honey xD xD a to je naše "netová" konverzace ,jak bysme řekly jen tak : "míírně" ztřeštěná xD Honey děkůjů ;) ale já říkala ať si to nebereš doslovně xD Noo už máme na sebe IČKO tak snad tam bude víc jak 333 xD xD Tak vyjadřovat se k novému deisgnu můžete třebas tady xD
Btw: mohli by nás dát na titul serveru: blog.cz zhe? a nebo rovnou do ginesovky xD xD

New design - pretty holiday

27. června 2008 v 19:51 | Mishka & Míša ♥ |  Designy blogu
Ok vím, že jsem včera změnila design xD ale jak jsem psala mě se pstě nelíbil xD a chystala jsem pro vás takovou změnu,ale bohužel se mi etě nevydařila xD tak si s ní hold musíte počkat x) Tentokrát když už začaly ty prázdniny jsem udělala letní design,který zde hodlám nechat přes celé prázdniny,ptz já na blogu přes prázdniny dostatečně určitě nebudu,tak nebudu mít čas udělat nový , ale po prázdninách tudíž v Září se sem vrátím.Ale o tom mám pak pro vás nachystaný článek,snad se vám tento designu bude alespoň o trošku více líbit než ten minulý a dfm že se zde naladí ta ..... "živější" letní atmosféra,toť vše k tomuto designu ;)
Náhled minulého designu :

Hilary na hodině tanci

27. června 2008 v 7:29 | Mishka & Míša ♥ |  Paparazzi
Ve středu 25.6.08 měla Hilary namířeno do tanečního studia.Přitom ještě pokecala s pár kámoškama x) Časově to ale velmi dobře stíhá ;)

Bubles 13 - vyhodnocení

27. června 2008 v 7:25 | Mishka & Míša ♥ |  Bubles
A je tady vyhodnocení Bubles 13 , musím říct že tuto bubles jsem ukončila trošku dřívě a to proto jelikož si myslím že nápadů bylo "zasláno" dost ;) I přesto bylo těžké vybrat jeden nejlepší a kdo vyhrál blend?? ..... Káký - takže gratuluju no a blend máš pod perexem (v celém článku).

Hilary na návštěvě u zubaře

27. června 2008 v 7:20 | Mishka & Míša ♥ |  News
V úterý 24.6.08 si Hilary i se svou mamkou Susan zašla na preventivní prohlídku k zubaři , ovšem určitě nemohla nijak trpět,ptz mít zuby jako tato celebrita tak ty prohlídky by za to ani nestály xD

Hilary with Mike at taking at evening stroll

26. června 2008 v 12:18 | Mishka & Míša ♥
Včera ve středu 25.6.08 paparazzi přistihli Hilary se svým přítelem Mikem jak byli spolu venku. Hilary si zvolila upe luxusní outfit,vážně se mi moc líbí x) až na ten šátek ... xD

Hilary in new č. Kamarát

26. června 2008 v 7:19 | Mishka & Míša ♥ |  Hilary v časopisech
V novém čísle slovenském časopise . Kamarát , se objevil mezi mnoha postery i poster Hilary Duff . Je to fotka ze shootu pro dignity , tak pokud má někdo z vás možnost odebírat tento časopis,neváhejte ;)
za informaci děkuju : justhilary.net
Tento článek můžete kopírovat pouze s UVEDENÍM ZDROJE!Blog mi celkově zabírá docela dost volného času , a byla bych ráda kdyby ten můj "volný čas" nebyl nahrazen někým bezprostředně jiným.Díky.

Žebříček umístění časopisu : "Toda teen"

25. června 2008 v 18:23 | Mishka & Míša ♥ |  News
Časopis "Toda Teen" uspořádal žebříček 50 nejlepších a nejkrásnějších žen světa. Samozřejmě že mezi první 10 se probojovala i Hilary Duff a jakéže to místo obsadila ? 6.místo - což je myslím velice pěkné umístěšní,tak gratuluju ;)
01.- Avril Lavigne
02.- Amy Lee (Evanescence)
03.- Ashley Tisdale
04.- Lindsay Lohan
05.- Vanessa Hudgens
06.- Hilary Duff
07.-Miley Cyrus
08.-Ashlee Simpsom
09.- Dulce María (RBD)
10.- Britney Spears
zdroj žebříčku : ashleymtisdale.blog.cz
Tento článek můžete kopírovat pouze s UVEDENÍM ZDROJE!Blog mi celkově zabírá docela dost volného času , a byla bych ráda kdyby ten můj "volný čas" nebyl nahrazen někým bezprostředně jiným.Díky.