Listopad 2007

30.11.

30. listopadu 2007 v 14:41 Diary
TAKŽE PRVNĚ PRO FANS HILARY !!!! Prosím splňte první kolo soutěže,kdyžtak více info : KLIK!!!!!!!!! taže a výtvory mi posílejte už je do neděle (máte čas) já saa si u této 1.soutěže zhodnotím kdo dostane 1.místo a kdo kolik bodů !! :) Mno jinak k vám ostatním jak se dneska máte?Já se mám super,jelikož jsme nepsali z fyziky .... ale zkoušela ale mně ne :D mno musím končit ptz jdu hledat a překládat nějaké články zda jsou nějaké newsky o Hilary ... páčko :) pishte komentíky

War Inc-víme kdy bude premiéra

29. listopadu 2007 v 15:21 Filmy s Hilary Duff

Skvělá news!! Možná jste už ani nedoufali, že film War, Inc. bude mít premiéru dříve než v polovině příštího roku, ale zázraky se dějí. Film bude poprvé premiérově představem na filmovém festivale Sundance a poté na základě smuv v různých divadlech. Tady jsou všechna doposud známá data takající se filmíku War,Inc:
  1. "War, Inc" bude mít premiéru v lednu 2008 na filmovém festivale Sundance v Utahu (přesnější datum není známo)
  2. "War, Inc" bude znovu představen 29. května 2008 v Nizozemsku
  3. "War, Inc" a 10. června bude oficiálně představen ve spojených státech (a pravděpodobně i Knanadě)
  4. A kdy bude představen u nás ?Toť otázka, zatím jsem na žádném z českých filmových serverů nezaznamenala jeho premiéru u nás, ale pokud u nás bude, tak s ní počítejte až ke konci příštího roku.
zdroj : hilarydufflove.blog.cz

Hil na letišti

29. listopadu 2007 v 15:19 Paparazzi

Hilary Duff v pondělí 26. listopadu odletěla z letiště LAX v Los Angeles, zdřejmě za prací, protože ji již brzy čeká natáčení dalšího snímu s názvem Safety Glass. Měla O5 stylový klobouček, šátek a klasické Conversky, kterými nikdy nic nezkazíte.

/hilarydufflove.blog.cz

Hilary-nominace za nejlepší chování

29. listopadu 2007 v 15:16 News
Každým rokem probíhá řada anket, která se týká především celebrit, největší bóm nastává vždy ke konci roku, kdy probíhají ankety typu, která celbrita, byla v tomto roce nejúspěšnější, nejmilejší, nejstylovější a ... Specialistou na tyto aktety je server People.com, který pořádá hned několik anket, Hilary Duff byla také nominována a to do ankety o Hvězdu s nejlepším chováním. Myslím, že Hilary by si tuto anketu zasloužila vyhrát na 100%, nejen za její profesiální chování, ale také za pomoc druhým a to nejen lidem i zvířatům. Společně s Hil jsou v anketě nominováni-Shakira, Ashley Tisdale, America Ferrera, Melinda Doolittle, Leonardo DiCaprio, Ben Affleck, Amanda Bynes a Mandy Moore. Pokud chcete Hilary podpořit, tak pro ni můžete hlasovat kliknutím na obrázek pod textem! Osud Hil je ve vašich rukou využijte svou šanci a dejte hlas hvězdě, která si ji zaslouží.
zdroj : hilarydufflove.blog.cz

29.11.

29. listopadu 2007 v 15:07 Diary
Takzhe,achooj :) Mno jak se máte?Mno já se mám dobřeee :) Akorát mě blog.cz štve ... chci se vás na něco zeptat pokud nevíte jak se na adrese www.ic.cz přidávají články?pRÝ JE TO POMOCÍ NĚJAKÝCH html kodu ale ja nwm jakých ? :D Mno vůbec s enebojte že něco nového zakládám TO NE!!! Já zůstavam na tomto blogu , :) ale určitš víte že blog se fuuurt sekááá ono se to trošku vylepšuje ale pořád to sekání že se ani na SB nedostanu :( ale jak to pude budu tam šupity dupity :)

28.11.

28. listopadu 2007 v 16:00 Diary
Jééj achoojky,sry že jsem dlouho nenapsala diář to víte nebylo tolik času,a taky sem překapena už na blogu se chýlíme k 6000 lidí :) waau,ale zdá se že moc předbíhám,ptz za týden vás tu bylo okolo 150 .. mno byli to tím že jsem zde přidávala jen články většině zkopčené od Hil ale už to tak nebude vůbec jsem něměla tento týden čas a tak mi nic nezbývalo ale teď vua-lá :D jsem tu pro vás a vše napravííím :) ta´k pááčko :)

Hilary v dalším vydání mahgazínu Seventeen

28. listopadu 2007 v 15:53 Hilary v časopisech
Hilary se objevila v dalším čísle magazínu Seventeen a tentokrát v rubrice o Stylu a je na osmém místě a vy zde máte k dispozici scan :
UPOZORNĚNÍ ! Prosím nekopírujte z tohoto blogu bez uvedneí našeho zdroje,jelikož nám blog zabere hodně času tak díky těm kteří nás repsektují ! :) zdroj : americká stránka
PS : většinou překládáme z amerických stránek

Členové - Teri-Tery

27. listopadu 2007 v 18:20 Členové
10.člen : Terx-Teri a její blog : Tery-Teri
Body :
  • 100 bodů .... vlastní CD s vlastním názvem

Avooše s Hil :)

27. listopadu 2007 v 12:34 News
Krááásné avatary která vytvořila Ann z tohot webu : KLIK!

že jsou kráásné ? :)

Hilary v čistírně :)

26. listopadu 2007 v 18:09 News

Hilary Duff navštívila v pátek 24. listopadu čistírnu, aby si z ní vyzvedla nějaké prádlo, že by kostýmy na Dignity tour ?:)...ohromně jí to slušelo, má nové vlásky a pro návštěvu čistírny zvolila supr volný styl oblečení, který jí padne jako ulitý.´Má tan náádherný úúsměv :)
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Hilary a její schůzka s Aaronem Carterem

26. listopadu 2007 v 18:07 Paparazzi

Přináším vám několik exkluzivní fotek v perfektní kvalitě, z 15. listopadu, kdy se Hilary Duff setkala se svým ex-přítelem Aaronem Carterem. Aby jste si nemysleli, nešlo o žádnou tajnou schůzku, protože Hil a Aaron nemjí co skrývat, jsou to pouze přátelé a jejich schůzka byla výhradně obchodní.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku


Hilary opět v čaospise Seventeen

26. listopadu 2007 v 18:06
Hilary se objevila v časopise Seventeen a já vám přináším jeho scan stránky, kde má Hil výběr úžasných fotek. Na každé má jiné vlásky a tak můžete porovnat, který účes jí nejvíce sluší a také, který outfit. Já hlasuji pro účes číslo eee :D...2,5,6...a outfit 2,6.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
zdroj : hilarydufflove.blog.cz

Miley Cyrus o Hilary Duff

26. listopadu 2007 v 18:05 News

Miley Cyrus o Hilary Duff

Mladá populární Disney hvězdička Miley Cyrus, známá jako hvězda z televizní show "Hannah Montana", se nedávno zmínala hned ve dvou interview o herečce a zpěvačce Hilary Duff. "Někdo, kdo mne ovlivňuje po hudební stránce...Chci být opravdu jako Hilary Duff. Moc chci být jako ona, protože, když byla malá, dělala stejnou věc jako já, ve 13 letech začala na Disney show Lizzie McGuire a hodně věcí, které dělala jako dítě se navzájem podobají. Tak vážně mylím, že je cool, je ta pravá." V dalším rozhovoru se zmínila, že kariéra, kterou by chtěla mít kromě její vlastní je kariéra Hilary. "Zůstala opravdu výborná a skutečně úspěšná, to je to co chci dělat!"
Myslím, že si Miley nemohla ani lépe vybrat, Hil, jak říká zůstala výbroná, tím měla na mysli, že ji sláva nijak nezměnila a stala uznávanou umělkyní a vzorem mnohých dívek po celém světě a to i takové hvězdy jako je Miley, je sice mladá, ale její kariéra je už velmi slibně rozjetá, proto bych jí popřála hodně štěstí do budoucna a Hil samozřejmě také a doufám, že bude vzorem teenagerů i nadále :)
zdroj : díky moc : hilarydufflove.blog.cz

Hilary s Joelem v roce 2005 (na American Muic Awards )

26. listopadu 2007 v 18:03 Paparazzi

V dobách, kdy Hilary a Joel Madden byli ještě šťastným párem Hollywoodu byly pořízeny tyto fotky. Shoot byl nafocen před předáváním hudebních cen American Music Awards v roce 2005. Hilary se k této příležitosti oblekla do skutečně noblesní róby a rázem se z ní stala dáma večera. Asi v této době nastává takový důležitý zvrat v jejím šatníku, kdy se začíná oblékat více elegantně a dospěle. U tohoto stylu je dodnes, ale nejraděj má stejně obyčejné tepláky, ovšem v těch by se asi na udílení cen neukázala :).
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku


Blog Hilary - 19.listopadu

26. listopadu 2007 v 10:00 News
Ahoj lidičky, to je Hil.

Jen jsem vás chtěla aktualizovat, o nových pověstech, které jste slyšeli. V mém vztahu s Mikem C. jsem extrémně šťastná. Minulý týden mě viděli lidé s mám přítelem Aaronem Carterem, jak jsme měli schůzku, šli jsme poobědvat. Lidé milují tvořit drama. V tomto případě, tam ale vůbec není. Kdykoliv vyjdou novinky, navštivte můj web a já vás budu vždy aktualizovat.
GO ISLANDERS!(Nj, nyní budeme takové zprávy vídat častěj, Hilary je věrnou fanynkou hokeje)
Všimněte si, že v lednu pokračuje tour v Latinské Americe a Austrálii. Lístky jsou vyprodané! Nemohu se dočkat, až to začne, fanoušci jsou šíleně divocí. Udělala jsem nový podcast, který můžete vidět na mých oficiální stránkách na MySpace. (hned po tomto článku vám jej nabídnu)Zdroj:hilarydufflove.blog.cz

1.soutěž-FANS HILARY

24. listopadu 2007 v 12:29 Soutěže
Táák jste se konečně dočkali a je tu první soutěž pro Fans Hilary,kdo ještě však fans není a chtěl by se přihlásit do fans tak může tady : v rubricer o blogu-novinky blogu (tam to najdete)
A jaká je první soutěž? (jako první je uplně primitivní-jak pro koho) :)
Vytvořte básničku,která bude určena pro film Greta (jak kiž víte,že Hilary v něm bude hrát hlavní roli) Jak bude básnička dlouhá nechám na vás ale měla by :
1) Se rýmovat
2)Týkat se filmu
3)Mít maximálně 4 verše !
Toť vše,tak ať se vám daří ... a ostatní se ještě pořád mohou hlásit (nemohu sem dát odkaz abyste jen klikli ptz na blog prostě nejde najet :) ) Tak hodně štěstí !
Vaše výtvory mi posílejte na : mishka12.blog@seznam.cz a posílejte mi je do přísští soboty!!

Sorry

24. listopadu 2007 v 12:19 Novinky blogu
Já se moc omluvám že zde včera nic nepřibylo mělo to své důvody na internetu jsem byla jen chviličku a mezitím jsem se nemohla dostat na žádné blogy,ptz blogy maj furt poruchu a už mě to hoodně štve,vždyť to znáte,dokonce ani teď se nemůžu dostat na blogy mno ... mno takzhe se ještě jendou omlouvám a cca dneska začne odpoledne nebo za chvíli první soutěž pro FANS HILARY kdo ještě fans není nevadí ... bude může být :) v rubrice o blogu novinky a tam to najdete ... :)

Hilary Duff style

22. listopadu 2007 v 16:22 Móda Hilary
Je tady další styl Hilary tak pokud se chcete takto oblékat je to na vás :
UPOZORNĚNÍ !! Prosím nekopírujte bez zdroje,DÍKY!zdroj : hilarynews.com

Hilary ... v klubu

22. listopadu 2007 v 16:14 News
Hilary Duff šla večer do jednoho klubu se svým přítelem Mikem Comriem a dokonce na pár fotkách je i s herečkou :Hayden Panettiere
Zde je několik fotek na které se můžete kouknout : Klik-pro zvětšenní :)
Hilary Duff Mike Comrie ButterHilary Duff Mike Comrie ButterHilary Duff Mike Comrie Butter

Hilary opět v InStyle magazíně

21. listopadu 2007 v 15:27 Hilary v časopisech
Hilary se vyskytla v dalším magazíně tentokrát v InStyle a je tam na stránce s klobouky a já se vás tedy ptám komu to tam sluší s kloboukem nejvíc ? Moje odpověď je jednodúchá : Hilary Duff!! :) A tady je scan :