Červenec 2007

Photoshoot s Hilary

31. července 2007 v 8:11 Photoshooty
Přináším vám jeden photoshoot,který Hilary nafotila pro jeden americký časopis,ale tay to Hilary mooc sluší,však posuďte sami :-)

Winnipeg Kanada-Dignity tour 2007

31. července 2007 v 8:07 Koncerty
Hilary 28.července vystoupila ve Winnipegu v Kanadě a tady máte fotky z tohoto vystoupení:
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Nominace-British Nickelodeon Kids Choice Awards 2007

31. července 2007 v 7:37 News
Hilary byla nominována do British Nickelodeon Kids Choice Awards 2007 za nejlepší ženskou zpěvačku roku.Spolu s ní byly nominovány ještě Avril Lavigne a Gwen Stefani a Cheryl Cole.
Tak to Hilary mooocinky gratulujeme!!!!:-) Hlasovat pro Hilary můžete zde : tadyk
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Další Fotky z Winnipegu

31. července 2007 v 7:30 Paparazzi
Achooj,tak tadyk máte další fotečky jak byla Hilary Duff ve Winnipegu :-)
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Noční nákup ve Winnipegu

30. července 2007 v 11:16 Paparazzi
Hilary šla po koncertě se svými bodyguardy na nákup.Asi ji hodně vyhládlo,ani bych se nedivila.:-)
Nákup se odehrál nějak kolem půnoci 28. července 2007 a Hil si koupila nějaké sladkosti,no nemyslíme, že by si to nemohla dovolit ...ona to určitě nesní najednou, pak ještě pití a hodně filmíků, to aby se měla na co po koncetech koukat !:-) Ale přesto,že měla za sebou náročný koncert byla velmi čilá,však se koukněte sami :
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Dnes 2.koncert-tentokrát ve Saskatoonu

30. července 2007 v 10:11 Koncerty
Hilary Duff odstartovala svoji Dignity tour opravdu velkolepě. Fanoušci ve Winnipegu byli doslova ohromeni show, kterou Hilary předvedla. Dnes čeká Hil další koncert, také v kanadském městě, ale tentokrát v Saskatoonu, no uvidíme, zda se dočkáme z tohoto koncertu více fotek.

Dignity tour-Winnipeg

30. července 2007 v 8:08 Koncerty
Včera ve večerních hodinách začala oficiálně v Kanadě Dignity Tour! Podle recenzí byl Hilaryin koncert ve Winnipegu hodnocen nadočekávání. Dostala 3,5 hvězdy z 5.To je podle mě uspokojivé :) Do MTSC centra,kde se koncert pořádal, se na Hilary přišlo podívat tisíce diváku.Podle pořadatelů se dělaly obrovské tlačenice,které vidí jen málokdy. Hilary při koncertu doprovázela sedmi-členná kapela a tanečníci. Všechno osvětlení,dýmy napodobující oheň skvěle slaďovaly atmosféru. Samotná Hilary vypadala jako vždy nádherně - na podium přišla s úsměvem v krátkých stříbrných shortkách. Hilary odehrála všechny písně z alba Dignity + její staré hity = Someone's Watching Over Me,Beat Of My Heart,Our Lips Are Sealed,Why Not,So Yesterday,Wake Up,Fly a ještě pár bonusů :)).Mimo jiné jste si mohli zakoupit samotné album,postery,trička,tour book,kartičky s autogramy atd. Pro ty,kteří celou akci sledovali to byl určitě nezapomenutelný zážitek. Tak tadyk máte fotečky :

Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Hilary vs. Nicole

29. července 2007 v 18:47 News
Hilary Duff vs. Nicole Richie - to je v poslední době jedna z velkých kauz. Dcera Lionela Richieho - Nicole (25) se rozhodla vyhlásit válku popové princezně Hilary Duff (19) - důvod? - nic jiného než chlap!

Koncem roku 2006 se po dvou a půl letém vztahu herečka a zpěvačka Hilary Duff rozešla s rockerem Joelem Maddenem (28). Ten si však za ni do týdne našel náhradu v podobě hvězdy z reality show The Simple Life - Nicole Richie. Když to Hilary zjistila dost ji to pobouřilo,ale rozhodla se jít dál a netrápit se tím.Pro časopis Seventeen řekla: "Cítila jsem neúctu, že si někoho našel tak rychle". Tisk byl ale jiného názoru - celou kauzu pěčlivě rozmazával a při každé příležitosti se pokusil něco více vyšťourat. Hilary pokaždé odpovídala - dá se říci - stejně!"Joel je pro mne uzavřená kapitola. Jsme jen přátelé" nebo něco jiného v tom smyslu.K Nicole se až do nedávna vyjdařovala tím,že ji spíše chválila. I když se scela jistě vědělo,že ji nemá zrovna v lásce.

Magazínu Hollywood Life Hilary řekla,že ji dost překvapilo to,jak se spolu Joel & Nicole nechají na ulici fotografovat nejrůznějšími paparazzi - přitom v době,kdy chodil s Hilary se fotografům zásadně vyhýbal. Naopak.Záměrně nechodili společně,někdy šel každý po jiném chodníku,aby je paparazzi nevyblejskli. Nedávno byli Joel s Nicole spolu v klubu Chateau Marmont v LA,kde narazili i na Hilary. Nicole se zbytek večera tvářila otráveně a dokonce se nechala slyšet,že Hilary k smrti nesnáší. "Žárlila na ni, když si s Joelem prohodili jen pár slov",prozradila jedna z kamarádek."Má strach,že se dají opět dohromady." Hilary by si sice ctěla najít nějakého přítele ( i když podle všeho již chodí s Frankiem Delgadem ) ,ale momenátně by na sebe stejně neměli moc čas - Zatímco Nicole je podle všeho těhotná - Hilary má před sebou velké turné k desce Dignity a navíc je čím dál žádanější.

Má Hilary opravdu přítele?

29. července 2007 v 17:31 News
Před pár dny jsme vám psali o tom,že má Hilary nového přítele.Tím šťastlivcem měl být Frankie Delgado,ale poté,co se pár dní poté objevila na internetu zpráva,že Hilary chodí s Mikem Comriem jsme začali být na pochybách.Podle toho,co Hilary říká,jsou jen přátelé.Ovšem chodí přátelé na romantické večeře?Možná ano,možná ne,ale v rozhovoru pro jeden nejmenovaný deník vyvrátila jakékoliv spekulace o jejich vztahu.Možná z toh vznikne velká láska,no však uvidíme :-)

Hilary and Mike

29. července 2007 v 12:41 News
Podle mnoha zdrojů 19 letá pop star Hilary Duff chodí s kanadským hokejistou Mikem Comriem,26. Dvojice byla společně nachytána ve středu v noci na romantické večeři v Santa Monice. Potom spolu odjeli v Mikově autě.Mike Comrie, kanadský útočník v polovině sezony přestoupil z Phoenixu k Senátorům a podílel se na úspěšném tažení až do finále Stanleyova poháru. Hilary Duff,která uváděla videoklip a tři její filmy v Torontu,navrhuje oblečení,vůně a šperky pro mladé.V roce 2002 chodila se zpěvákem Aaronem Carterem a dva a půl roku se zpěvákem z Good Charlotte Joelem Maddenem,28, se kterým se rozešla minulý listopad. Teď ji čeká tour při,které navštíví dvanáct kanadských měst - jako první Winnipeg.

Comrie a Duff mají nejméňě jednu věc společnou:oba jejich otcové mají podobnou minulost. Bill Comrie je zakladatel řeťezce obchodních domů s nábytkem The Brick a Bob Duff je zase majitelem jiného obchodního řeťezce.


Video-Live chat

29. července 2007 v 8:41
Hilary Duff byla před nedávnem na stránce www.stardoll.com živě na chatu a odpovídala na otázky ostatních,ne všechny se podařilo zodpovědět,my vám tedy nabízíme video které je dlouhé cca 2 a půl minutky,Hilary tam vypadá oprabdu báječně.Však posuďte sami,stačí pokliknout na obrázek :
ICON

Stav v hitparádě na Óčku

28. července 2007 v 19:56 News
Každým dnem tadyk na blogu máte nejrůznější novinky o Hilary Duff i tentokrát máme pro vás informace jak si Hilary vede na Óčku.Tento týden skončila Hilary se svým klipem Stranger na 7.místě.To znamená,že se o jedno místo pohoršila,neboť minulý týden skončila na 6.místě.Pro Hilary můžete hlasovat sms,tel.hovorem a nebo prostřednictvím internetu tadyk . Tak ji prosím podpořte, děkuji předem :-) !!

Hilary odlétá na koncert do Winnipegu

28. července 2007 v 19:49 News
Dnes večer se mohou kanadští fanoušci Hilary Duff těšit na její první koncert. Ten se uskuteční ve Winnipegu a bude určitě skvělá show. Hil odletěla do Kanady již dnes ráno a my vám přinášíme fotečky z letiště LAX v LA. Byla dobře naladěná a usměvavá, no nezbývá jak kanaďanům závidět.

Hilary na MMVA's párty

28. července 2007 v 17:31 News
Hilary na MMVA's párty hostil Rockstar Hotel a tadyk máte pár foteček :
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Photoshoot pro Maxim

28. července 2007 v 17:24 Photoshooty
Tadyk mám pro vás pár foteček z photoshootu pro Maxim :
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Hilary v magazínu Shape

28. července 2007 v 9:21 News
Hilary se objevila na obálce červencového vydání magazínu Shape.A to dokonce v bikinách.A co se týče obsahu,tak Hilary v rozhovoru připouští,že je opravdu psychicky náročné být v centru pozornosti médií.A tadyk máte kousek rozhovoru :

Hilary další animace

28. července 2007 v 9:05 Avatarky
Tadyk jsou krásné animace Hilary Duff,však se koukněte sami:

Záložky s Hilary Duff

28. července 2007 v 8:57 Záložky
Achooj,tadyk vám přináším několik záložek s Hilary Duff :

Hilary Duff v časopise WHO

28. července 2007 v 8:45 News
Hilary Duff si upoutala další časopis svým krásným tělem a stala se opět cover girl, tentokrát pro časopis WHO, který vyjde 6. srpna, ale my vám pár scanů přinášíme již nyní :-)

Rozhovor pro časopis Glam

28. července 2007 v 8:43 News
Hilary Duff je teprve 19 let, ale v showbusinessu není žádným nováčkem. Již více než šest let je ve světle reflektorů a je stále víc populární.Když jsme ji poprvé viděli v seriálu od Walta Disneyho Lizzie McGuire, tak jsme byli uchváceni malou blondýnkou a nyní jsme také uchváceni, ale brunetkou.
Před našimi zraky se z malé roztomilé blondýnky proměnila v krásnou štíhlou brunetku, která má ráda svoji práci a nakupování :). Ale uvnitř zůstala stejná, pořád stojí pevně nohama na zemi a je velmi laskavá. Přesto, že by mohla být na sebe pyšná a nosit se jako páv, raděj se věnuje své práci, snaží se nerozplývat nad úspěch a být ještě lepší. Má svoji módní značku Stuff by Duff, točí filmy a nyní vyráží na tour se svým albem Dignity. I přes velkou pracovní vytíženost se Hil udělala čas na časopis Glam, který se zbožňovánihodnou hvězdičkou udělal krátký rozhovor. A my vám jej samozřejmě nabízíme.
Vy máte takový jedinečný styl ! Kdo jsou vaši oblíbení návrháři?
Hil : Y&K, Blue Marine, Dolce & Gabbana a See by Chlo'.

Máte oblíbený pár bot? Kabelku? Jeany?
Hil : Mám ráda boty Christian Louboutin, tašky Balen-ciaga a úzké jeany J Brand.

Jaké jsou vaše oblíbené obchody ?
Hil:
Chodím na Tryst na Ventura bulváru v LA a tam je opravdu výběr speciálních obchodů.

Co děláte pro to, aby jste se cítila naprosto okouzlující ?
Hil: Dám si pleťovou masku a strávím den v lázních.

Máte něco co milujete a utrácíte za to?
Hil: Čokoládu